تیز – زبل طبیعی محققان میلادی اخبار علمی و آموزشی

تیز – زبل: طبیعی محققان میلادی اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار حوادث مصدومیت ۲۴ نفر در سه اتفاق جاده‌ای

معاون عملیات شرکت امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت که در سه اتفاق جاده‌ای در استان‌های گلستان و خراسان رضوی ۲۴نفر مصدوم شدند.

مصدومیت ۲۴ نفر در سه اتفاق جاده‌ای

مصدومیت ۲۴ نفر در سه اتفاق بزرگراه ای

عبارات مهم : انتقال

معاون عملیات شرکت امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت که در سه اتفاق بزرگراه ای در استان های گلستان و خراسان رضوی ۲۴نفر مصدوم شدند.

شاهین فتحی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به واژگونی یک دستگاه ماشین در کیلومتر ۱۳ بزرگراه قوچان به فاروج در استان خراسان رضوی اظهار کرد: این اتفاق ساعت ۱۳ امروز رخ داد و بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی ۲۰۶ چهار نفر از سرنشینان این ماشین مصدوم شدند که جهت دریافت خدمات درمانی زیاد به مراکز درمانی انتقال پیدا کردند.

مصدومیت ۲۴ نفر در سه اتفاق جاده‌ای

معاون عملیات شرکت امداد و نجات جمعیت هلال احمر همچنین از واژگونی یک خودروی دیگر در استان گلستان خبر داد و گفت: این اتفاق ساعت ۹ صبحگاه امروز رخ داد و یک دستگاه پراید در محور توسکستان به شاهرود، پیچ باقر آباد واژگون شد که پنج نفر مصدوم شدند و سه نفر از آنها جهت دریافت خدمات درمانی زیاد به مراکز درمانی انتقال یافته شدند.

وی همچنین افزود: ساعت ۱۰:۳۰ امروز یک اتفاق دیگر هم در گلستان رخ داد و بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون بنز با مینی بوس در محور آق قلا به بندر ترکمن، روستای آق تکه خان، ۱۵ نفر مصدوم شدند که چهار نفر از آنها به مراکز درمانی انتقال یافته شدند.

واژه های کلیدی: انتقال | درمانی | گلستان | دستگاه | مصدومیت | خدمات درمانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog